A 🔴 TFK Live 16. adásában Babanics Írisz kkv marketing tanácsadó lesz a vendég, akivel a vállalkozás és a magánélet összeegyeztethetőségéről fogunk beszélgetni.
***A heti téma: vállalkozás-magánélet-elvárások***
Írisz bemutatkozása:
„Vállalkozásoknak segítek marketingstratégiát és marketingtervet készíteni.
Konzultációk formájában segítek egyéni- és kisvállalkozóknak kiigazodni a milliónyi marketing tananyag, marketing csatorna és marketing feladat káoszában.
Nagyon egyszerű az elvem: csak arra költs, amire muszáj, és annyit, amennyi reális. Akkor vagyok sikeres, ha a közös munka eljuttat Téged oda, hogy a marketingedet kiszervezheted kivitelezőknek, Te pedig kizárólag a szakmádra koncentrálsz.”
🔎 Íriszről bővebben itt: https://www.facebook.com/babanicsirisz
•••
Hogyan tudod megnézni?
Nyisd meg kedd este 21:00-kor a Tudatos Fiatalok facebook oldalát, és itt meg fog jelenni a videó. Mi már 20:55-kor elkezdjük, hogy legyen idő csatlakozni, de a fő témába csak 20:00-kor csapunk bele.
Mi az a “Facebook Live”?
Olyan élő videó adás, amit a gépedről / okostelefonodról nézhetsz végig a facebookon. Ráadásul adás közben kérdezhetsz és kommentálhatsz is.
Hogy lehet kérdezni?
Kérdezni a műsor egész ideje alatt lehet a videó alatt kommentben és igyekszünk majd minden kérdésre válaszolni.
•••
“Mi az a Tudatos Fiatalok Közössége?
Hasonlóan gondolkodó, tudatos életmód iránt érdeklődő fiatalok közössége, ahol a konstruktív gondolatainkat, kreatív ötleteinket megoszthatjuk és tanulhatunk egymástól.
Bővebb infó: https://tudatosfiatalok.com/kozosseg/a-kozossegrol
•••
➡️ További tartalmakért csatlakozz a TFK facebook csoporthoz: https://www.facebook.com/groups/949263038439817
➡️ Heti extra tartalmakért, hírekért és eseményajánlóért iratkozz fel a hírlevelünkre: bit.ly/tfk-hirlevel-feliratkozas